UYGULAMALARAPPLICATIONS -->

[:tr]Tekstil Waxlar[:en]Textile Waxes[:]

[:tr]Doğal lifler diğerleri arasında parafin mumu tarafından sağlanan atmosferik ve biyolojik etkilere karşı koruyucu ajan olarak hareket mumlu özelliklere sahip maddeler içerir.

Tekstil Parafin mumlar çok sentetik mum rulo, yuvarlak mum çubuk ve üçgen mum çubukları üretmek için kullanılmaktadır

Bu parafin waxlar, özel olarak bu tür dikiş yeteneği, örme kabiliyeti, esnek aşınma direnci ve yırtılma mukavemeti gibi alanlarda son kumaş performansı ile daha kolay emülsifikasyon ve uygulamadan, proses stabilizesini artırmak için geliştirilmiştir.

Özelikle tekstil parafin waxları; Polyester iplikler, Yünlü iplikler, Viskon iplikler, Akrilik iplikler ve Pamuk ipliklerinde kullanılmaktadır.[:en]Natural fibers contain substances with waxy properties that act as protective agents against atmospheric and biological influences, provided by paraffin wax among others. Our Textile Paraffin waxes are vastly being used to produce synthetic wax roller; round wax bar; paraffin wax, triangular wax bars which are being used in Textile industries.

These grades have been specifically developed to enhance process stability, from easier emulsification and application through to final fabric performance in areas such as sew ability, knit ability, flex abrasion resistance and tear strength.[:]