UYGULAMALARAPPLICATIONS -->

[:tr]Kağıt ve Ambalaj Waxları[:en] Paper and Packing Waxes[:]

[:tr]Parafin mumlar kaplanmış esnek kâğıtları biliyorsunuzdur. Hamburgerleri sararan mumlu kağıtlar gibi. Normal Kağıt gıdayı, uygun bir şekilde kuruyamaz. Onun için bu kâğıtları özel ve gıdaya uygun parafin mumlarla kaplarlar ve içindeki gıdaları, mikro-organizmalar ve gıdanın kendi doğal kokusunu ve lezzetini tutmak için bir koruma sağlayan bir madde ile kaplanacak bir duruma getiriliyor.

Gıdaya uygun Parafin mumlar, Mikro kristalin mumlar ve bal mumlar mükemmel bir şekilde bu gereksinimleri karşılamaktadır. Diğer taraftan, oluklu karton ambalajı ayrıca esnek ve yalıtım sağlamak üzere örneğin parafin mumu gibi bir malzeme ihtiyacı vardır.[:en]Waxed paper for wrapping foodstuffs is well known. Paper on its own does not sufficiently insulate the content, which means that its surface has to be coated with a material that provides an additional barrier to the passage of moisture, micro-organisms and odors and which conserves the aromas and flavors of the packaged products.

Our Special Paraffin waxes meets these requirements perfectly. On the other hand, corrugated cardboard packaging also needs a material such as paraffin wax to provide rigidity and insulation.[:]