Wax Çözüm Ortağınız

 

Maker Paraffin Kimya Sanayi ve Ticaret Ltd. Şirketi 2016 yılında İstanbul’da kurulmuştur.

Parafinwax tedarik olgusuna yeni bir anlayış getirmek amacı ile; Dünyanın en iyi firmalarından titizlikle seçilerek elde edilen kaliteli doğal, petrol bazlı ve sentetik wax ürünleri kullanıma sunmaktadır.
Full rafine parafin waxlar, micro waxlar, hidro waxlar, Fischer-Tropsch Hardwaxlar, Arı waxları gibi kaliteli ürünler Avrupa, Amerika, Uzak Doğu ve Latin Amerika’nın en iyi üreticilerinden tedarik edilmektedir. Birçok firmanın tek yetkili bayisi olarak toplu alımlar yapıldığından, ürün maliyeti ekonomik seviyelere düşürülmektedir.
Parafin wax ürünler; Yapıştırıcı, Holt-Melt, Mum, Lastik, Poliş, Plastik, Tarım, Gıda, Emülsiyon, Tekstil, Kozmetik, Sağlık, Kâğıt, İlaç vb. gibi sanayilerde kullanılmaktadır.
Uzmanlarımız devamlı olarak; wax piyasalarını, trendleri, gelişen son teknolojileri ve ortaya çıkan yeni ürünleri sizlere sunmak için takip etmektedirler. Bu bilgiler piyasada faaliyet gösteren firmalarla paylaşılıp, sürekli güncellenmektedir.

MİSYONUMUZ;

Türkiye’nin kurumsal ve önemli firmalarının çözüm ortağı olmak, kaliteli ve kalıcı olmalarına yardımcı olmaktır. Parafin wax piyasasında uzun yıllarda oluşan tecrübelerimizi siz değerli iş ortaklarımızla paylaşmaktır.
Maker Ltd. Şti olarak bilgimiz ve teknik hizmetlerimizle, ürünlerinizin geliştirilmesi için en doğru hammadde ve yardımcı malzemeleri kullanımınıza sunarak maliyetlerinizi düşürmeye yardımcı olmaktır.

VİZYONUMUZ;

Süreklilik, tutarlılık, disiplin ve işimizde şeffaf olmak, Şirketimizin en önemli unsurudur. Başarının sırrı; Sistem, Prensip, Otorite birlikteliğinde saklıdır.

İdari kadromuz ve çalışanlarımızla bu değerleri yaşamaya ve yaşatmaya kararlıyız.

 

Maker Paraffin Kimya Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.